TÜM SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!

Alışverişe Devam Et
Dialite

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

1 - TARAFLAR
1.1 - SATICI
Ünvanı : Dialite
Adresi : İstanbul / Ataşehir
Telefon : 0541 373 1437
E-mail : info@piasoft.com.tr
1.2 - ALICI
Adı/Soyadı/Ünvanı :
Adresi :
Telefon :
E-mail :
2 - KONU
İşbu sözleşmenin konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait www.dialite.com.tr internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.
4. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÜRÜNLER
Ürünlerin cinsi ve türü,miktarı,marka/modeli rengi satış bedeli aşağıda belirtildiği gibidir.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/dialite/public_html/mesafeli-satis-sozlesmesi.php on line 101
ÜRÜN ADI MİKTAR FİYAT
Ödeme Şekli
Notice: Undefined variable: pay_id in /home/dialite/public_html/mesafeli-satis-sozlesmesi.php on line 135

Notice: Undefined variable: pay_id in /home/dialite/public_html/mesafeli-satis-sozlesmesi.php on line 137

Notice: Undefined variable: pay_id in /home/dialite/public_html/mesafeli-satis-sozlesmesi.php on line 139
Ara Toplam
Notice: Undefined variable: total_kdv in /home/dialite/public_html/mesafeli-satis-sozlesmesi.php on line 147

Notice: Undefined variable: total_price in /home/dialite/public_html/mesafeli-satis-sozlesmesi.php on line 147
0.00
KDV Tutarı
Notice: Undefined variable: total_kdv in /home/dialite/public_html/mesafeli-satis-sozlesmesi.php on line 151
0.00
Kargo Bedeli
Notice: Undefined variable: total_ship in /home/dialite/public_html/mesafeli-satis-sozlesmesi.php on line 155
0.00
Genel Toplam
Notice: Undefined variable: total_price in /home/dialite/public_html/mesafeli-satis-sozlesmesi.php on line 159
0.00
4 - GENEL HÜKÜMLER
4.1 - ALICI, www.dialite.com.tr internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2 - Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.
4.3 - Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesininden SATICI sorumlu tutulamaz.
4.4 - SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım klavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
4.5 - Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI'ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.6 - Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz işilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde SATICI'ya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir.
4.7 - SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.
4.8 - Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için SATICI'ya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.
5 - CAYMA HAKKI
Ürünlerimiz değerli maden ürünü olduğundan iadesi bulunmamaktadır.
6 - YETKİLİ MAHKEME
İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.
Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.
SATICI : Dialite
ALICI :
Yukarı çık